MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Aktualności

Informujemy, że w dniach od 24.09.2018 r. do 09.10.2018 r. zajęcia prowadzone przez p. Oliwię Hildebrandt w pracowni plastycznej nie odbędą się. Zapraszamy od 10.10.2018 r.

III MIEJSCE - MARYSIA CHWASTEK - Studio Piosenki "SAMI" p. Samueli Modzelewskiej

W miniony weekend, 28-29-30 września, zakończyła się kolejna edycja Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" w Tarnobrzegu. Z przyjemnością informujemy że nasza reprezentantka Marysia wyśpiewała na nim III miejsce.

Serdeczne gratulacje dla naszej Marysi !!!

11 x TALENTY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Znamy już werdykt komisji przyznającej nagrody Talenty Świętokrzyskie za rok szkolny 2017/2018. Wielu z naszych wokalistów ciężko pracowało w minionym roku co zaowocowało wieloma sukcesami a w rezultacie zaszczytnym tytułem Talentu Świętokrzyskiego 2018.
Oto nasza lista nagrodzonych i wyróżnionych:
- Zuzanna Bera (Studio Piosenki BLUE SONG p. Joanna Litwin)
- Natalia Grzejszczyk (Studio Piosenki EWiTA p. Ewa Bocheńska)
- Zosia Anioł (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Adam Bulski (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Michalina Cedro (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Emilia Chlewicka (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Marysia Chwastek (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Iza Drogosz (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Ola Gąska (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Sandra Grabowska (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)
- Asia Orłowicz (Studio Piosenki SAMI p. Samuela Modzelewska)

Uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień „Talenty Świętokrzyskie” odbędzie się w dniu 12 października br. (piątek) o godzinie 14.00  w Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!

Nadzieje Kielc!
W dniu 10.09.2018 w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach zostały przyznane po raz 23 nagrody Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego NADZIEJE KIELC. Podczas tej uroczystości w części artystycznej wystąpiły wokalistki ze Studia Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej oraz Kwartet WHAT'S UP Przemysława Sękowskiego w składzie: Ula Szumska, Julia Palmowska, Emilia Chlewicka oraz Izabela Drogosz.

NAGRODY PLASTYCZNE uczniów z pracowni plastycznej Joanny Biskup-Brykczyńskiej !

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Rysunku i Grafiki
"JAKŻE PIĘKNY, DO KWIATÓW PODOBNY JEST TEN KRAJ" w Havířově (Czechy).
II MIEJSCE- Nadia Piotrowska w kategorii 7-8 lat.
WYRÓŻNIONE prace uczniów- kwalifikacja do wystawy:
Lenka Ruda, Hanka Wojcik, Filip Basa, Karolina Plech dwie prace, Lena Wojcik, Ethan Wrobel, Zuzia Bronarska, Patrycja Krzeminska, Klara Sekowska, Emilka Silwanowicz, Dominik Basa, Patrycja Dudek, Aleksandra Chrobot, Zosia Kolomanska, Nina Nowalska.
Uroczyste rozdanie nagród odbędzie sie 7 września w Galerii Leoše Janáčka w Havířově,
GRATULUJEMY !!!

Wokaliści z MDK rozpoczęli nowy rok szkolny śpiewająco!

1.09.2018r. w Parku Miejskim odbył się Rodzinny Festyn Profilaktyczny z okazji "Zakończenia Wakacji i Powitania Nowego Roku Szkolnego 2018/19. W części artystycznej wystąpili wokaliści ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej, BLUE SONG Joanny Litwin oraz SAMI Samueli Modzelewskiej.
Martę Śmiech - Studio Piosenki SAMI
Sandrę Grabowską - Studio Piosenki SAMI
Wiktorię Czwartosz - Studio Piosenki SAMI
Julię Palmowską - Studio Piosenki SAMI
Asię Orłowicz - Studio Piosenki SAMI
Zuzanna Bera - Studio Piosenki Blue Song
Bartosz Chudzicki - Studio Piosenki EViTA

ŚWIĘTO KIELCE 2018

PODZIĘKOWANIE od Pana Wojciecha Lubawskiego
Prezydenta Miasta Kielce

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o  śmierci naszego Kolegi,
wieloletniego pracownika, emerytowanego Kierownika gospodarczego
Młodzieżowego Domu Kultury

śp. Henryka Kity

Z rodziną oraz wszystkimi bliskimi zmarłego łączymy się w bólu
i składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury

Piękne sukcesy naszych uczniów na  45 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży szkolnej:

Monika Zychowicz - Złota Jodła (I miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Julia Palmowska - Złota Jodła (I miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Aleksandra Gąska - Złota Jodła (I miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Izabela Drogosz - Srebrna Jodła (II miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Urszula Szumska - Srebrna Jodła (II miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Martyna Cieśla - Srebrna Jodła (II miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Kwartet "What,s Up" - Srebrna Jodła (II miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Ida Halska - Srebrna Jodła (II miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Karolina Kuttles - Brązowa Jodła (III miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska
Emilia Chlewicka - Brązowa Jodła (III miejsce) - Studio Piosenki SAMI p. S.Modzelewska