MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

NADZIEJE KIELC ROZDANE.
WŚRÓD LAUREATÓW WOKALIŚCI Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY
W dniu 30 września 2019 poznaliśmy podczas uroczystości w Kieleckim Centrum Kultury Laureatów tegorocznych nagród „Nadzieje Kielc”. Po raz kolejny Miasto nagrodziło dziesięć młodych, wyjątkowo uzdolnionych osób.
Wśród nagrodzonych znalazła się MAŁGORZATA KAŁUŻA - wokalistka ze Studia Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej oraz BARTOSZ CHUDZICKI ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej.
Gratulacje dla uczniów i ich nauczycieli!

Od 2 września 2019 r. zapraszamy uczniów kontynuujących naukę na zajęcia do MDK wg planu z ubiegłego roku szkolnego. Na spotkaniach organizacyjnych zostanie podany nowy plan zajęć na rok szkolny 2019/20 dla uczniów z nowego naboru i kontynuujących.

• Zajęcia plastyczne prowadzone przez p. Oliwię Hildebrandt rozpoczną się 01.10.2019 r.
  • Zajęcia grafiki komputerowej rozpoczną się od 11.09.2019 r.

Zajęcia koła szachowego zostają wstrzymane do odwołania. Informacja o ich wznowieniu zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej
Podopieczni Studia Piosenki SAMI prowadzonego przez Samuelę Modzelewską
uczestniczyli w dniach 29.06-5.07.2019

w XVIII Międzynarodowym Festiwalu"Magia Italiana"

we włoskim Rimini.W festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z 12 europejskich krajów.
Nasi podopieczni byli zdecydowanie najlepszą grupą na festiwalu zdobywając ogromną ilość nagród
Oto miejsca naszych wokalistów:
I miejsce - Kwartet What`s UP
I miejsce - Izabela Drogosz
I miejsce - Julia Palmowska
I miejsce - Michalina Cedro
I miejsce - Hanna Jakubczyk
II miejsce - Marysia Chwastek
II miejsce - Gabriela Papaj
III miejsce - Aleksandra Gąska
III miejsce - Zosia Baran
III miejsce - Urszula Szumska
III miejsce - Emilia Chlewicka
III miejsce - Zosia Anioł
Występy naszych wokalistów wzbudziły uznanie nie tylko jurorów,ale także zagranicznych instruktorów i uczestników festiwalu.
Był to bardzo udany wyjazd,który mógł dojść do skutku min. dzięki wsparciu Miasta Kielce za co serdecznie dziękujemy.

Wielkie brawa dla naszych laureatów:)

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)