MDK w sieci

pon.-pt 10.00-14.00

Podopieczni Studia Piosenki SAMI prowadzonego przez Samuelę Modzelewską
uczestniczyli w dniach 29.06-5.07.2019

w XVIII Międzynarodowym Festiwalu"Magia Italiana"

we włoskim Rimini.W festiwalu wzięło udział ponad 500 uczestników z 12 europejskich krajów.
Nasi podopieczni byli zdecydowanie najlepszą grupą na festiwalu zdobywając ogromną ilość nagród
Oto miejsca naszych wokalistów:
I miejsce - Kwartet What`s UP
I miejsce - Izabela Drogosz
I miejsce - Julia Palmowska
I miejsce - Michalina Cedro
I miejsce - Hanna Jakubczyk
II miejsce - Marysia Chwastek
II miejsce - Gabriela Papaj
III miejsce - Aleksandra Gąska
III miejsce - Zosia Baran
III miejsce - Urszula Szumska
III miejsce - Emilia Chlewicka
III miejsce - Zosia Anioł
Występy naszych wokalistów wzbudziły uznanie nie tylko jurorów,ale także zagranicznych instruktorów i uczestników festiwalu.
Był to bardzo udany wyjazd,który mógł dojść do skutku min. dzięki wsparciu Miasta Kielce za co serdecznie dziękujemy.

Wielkie brawa dla naszych laureatów:)

ŚWIĘTO  KIELC

Podczas Święta Kielc Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej realizowało plener malarski sfinansowany z dotacji Urzędu Miasta Kielce. Uczestnicy- dzieci i młodzież namalowali 100 obrazów o tematyce kieleckiej. Dzieci zainspirowały się pięknymi motywami architektonicznymi naszego miasta.

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)