MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Aktualności

Od dnia 8 kwietnia 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury trwa akcja strajkowa - DO ODWOŁANIA. Prosimy o zrozumienie z Państwa strony i pomoc w opiece nad dziećmi.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

W Hali Legionów w Kielcach w niedzielę, 31 marca, odbyło się uroczyste otwarcie rozgrywek piłki ręcznej w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Świętokrzyskie 2019. W wydarzeniu wzięły udział wokalistki ze Studia Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin. Zuzanna Bera wykonała utwór „Dziewczyna z 4 G” a Julia Jurczak „Miasteczko cud”.

SUKCESY. W dniu 30 marca 2019 r. odbył się VI Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu Wokalistki z MDK zajęły następujące miejsca:
II MIEJSCE -Zuzia Bera ze Studia Piosenki BLUE SONG  Joanny Litwin
WYRÓŻNIENIE- Wiktoria Gawron ze Studia Piosenki "GA-GA" Grażyny Budziasz.
GRATULACJE!

Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej ,,Firaleja Gwiazd" w Warszawie III miejsce zajęła LAURA OLCHAWA ze Studia Piosenki BLUE SONG  Joanny Litwin
Na zdjęciu jurorki: Pani Anna Lubańska- słynna mezzosopranistka oraz Pani Marta Podobas - wokalistka zespołu Sound'n'Grace.
GRATULACJE!

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)