MDK w sieci

Karta zgłoszenia - Zespoły

BIEŻĄCE INFORMACJE >>>

fot. Przemysław Sękowski

Amelia Miła i Maja Szczykutowicz ze Studia BLUE SONG Joanny Litwin uświetniły dzisiejsze obchody 60-lecia Miejskiego Ośrodka Psychologiczno-Pedagogicznego w Kielcach. Występy odbyły się w Wojewódzkim Domu Kultury.

III miejsce dla Weroniki Sornat ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Józefowe Kolędowanie". GRATULACJE!

W dniu 1 lutego 2019 r. w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach odbyła się I edycja Wojewódzkiego Przeglądu Spektakli o Tematyce Bożonarodzeniowej zorganizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Kielcach.

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Przeglądu Spektakli o Tematyce Bożonarodzeniowej otrzymały grupy teatralne z następujących szkół:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Mąchocicach Scholasterii (tytuł spektaklu: „Herody”)
II miejsce – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Tumlinie (tytuł spektaklu: „Bóg się rodzi dla Mnie, dla Ciebie, dla Nas”)
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Krasnej (tytuł spektaklu: „Z radością do stajenki”)

Wyróżnienia:
Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy (tytuł spektaklu: „Betlejem Polskie wg. L. Rydla” – „Herod”)

Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr św. Dominika im. Matki Kolumby Białeckiej w Kielcach (tytuł spektaklu: „Nie było miejsca dla Ciebie”)

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Sadowiu (tytuł spektaklu: „Narodził się dla Naszego Zbawienia”)

Wyniki I etapu „Wojewódzkiego Przeglądu Spektakli o tematyce Bożonarodzeniowej”

SUKCESY ZUZI BERY ze Studia Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin
GRAND PRIX i I MIEJSCE na XII Ogólnopolskim Festiwalu Dziecięcym i Młodzieżowym Kolędowym w Szczucinie WYRÓŻNIENIE na VII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek, Piosenek Świątecznych w Nowinach. Gratulacje!

Plan ferii zimowych
na który zapraszamy wszystkie chętne dzieci z Miasta oraz uczestników stałych zajęć w MDK.

WYRAŻAMY SIEBIE W SZTUCE

Konkurs wokalny
Konkurs instrumentalistów i zespołów instrumentalnych
Konkurs "Nasze Talenty"

Kolejność prezentacji uczestników przeglądu wokalnego „Pasje i Talenty”
Uczestnicy kwalifikowani byli do poszczególnych kategorii wiekowych wg roku urodzenia

21 stycznia  godz. 10  kategorie I i II  (kat. I do 6 lat i kat. II  7-9 lat)

21 stycznia  godz. 12.30 kategorie III i IV (kat. III 10-12 lat i kat. IV 13-15 lat)

22 stycznia  godz. 10  kategoria V  (kat. 16-18  lat)

22 stycznia  godz. 11.30 kat. VI (zespoły wokalne do 12 lat) kat. VII (zespoły wokalne 13-18 lat)

Lista uczestników konkursu instrumentalistów

Protokół z posiedzenia komisji przeglądu „NASZE TALENTY 2019

Lista laureatów przeglądu wokalnego „PASJE I TALENTY 2019"

Lista laureatów przeglądu instrumentalnego  „PASJE I TALENTY 2019"

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)