MDK w sieci

LIPIEC-SIERPIEŃ
pon.-pt 10.00-14.00

ŚWIĘTO  KIELC

Podczas Święta Kielc Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej realizowało plener malarski sfinansowany z dotacji Urzędu Miasta Kielce. Uczestnicy- dzieci i młodzież namalowali 100 obrazów o tematyce kieleckiej. Dzieci zainspirowały się pięknymi motywami architektonicznymi naszego miasta.
SUKCESY
XIII Ogólnopolski Festiwal Artystyczny „Słowo i Piosenka” w Iłży

I MIEJSCE- Zuzanna Bera (Studio Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin)
 I I MIEJSCE– Wiktoria Gawron ( Studio Piosenki GA-GA Grażyny Budziasz
II MIEJSCE- Adam Bulski ( Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
III MIEJSCE- Maryna Cieśla, Sandra Grabowska ( Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE- Asia Orłowicz, Agata Zawierucha, Gabrysia Papaj ( Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)

XXIII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Lipsku
Sukcesy wokalistów ze STUDIA PIOSENKI SAMI Samueli Modzelewksiej
GRAND PRIX- Kwartet What`s UP
I MIEJSCE- Urszula Szumska
I MIEJSCE- Julia Palmowska
I MIEJSCE- Izabela Drogosz
I MIEJSCE- Michalina Cedro
II MIEJSCE- Hania Jakubczyk
II MIEJSCE- Emilia Chlewicka
II MIEJSCE- Daria Malicka
III MIEJSCE-Joanna Orłowicz
III MIEJSCE- Zofia Baran
III MIEJSCE- Aleksandra Gąska
WYRÓŻNIENIE- Maja Zagrodzka
WYRÓŻNIENIE- Sandra Grabowska
WYRÓŻNIENIE- Agata Zawierucha
WYRÓŻNIENIE- Martyna Cieśla
(Studio Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin)
I MIEJSCE – Zuzanna Bera
GRATULACJE!
S U K C E S Y !!!
Dla naszych wokalistów każdy weekend to pasmo sukcesów. Tak było i tym razem :-)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Piosenkobranie" w Opolu

GRAND PRIX- Ula Szumska (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
II MIEJSCE- Julka Palmowska (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
III MIEJSCE- Iza Drogosz ((Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)

IX Piotrkowski Festiwal Wokalny „Najpiękniejsze są polskie piosenki”

II MIEJSCE-Lena Dobek (Studio Piosenki Ga-Ga Grażyny Budziasz)
II MIEJSCE-Adam Bulski (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)

III MIEJSCE-Zofia Baran (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
III MIEJSCE-Jakub Adamus (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
III MIEJSCE-Sandra Grabowska(Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE-Martyna Cieśla (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE-Maja Zagrodzka (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE-Hanna Maciejczyk (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE- Kinga Wieloch (Studio Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej)
IV Konkurs Piosenki Turystycznej-Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach
I MIEJSCE - Zuzanna Chrabąszcz (Studio Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej)
GRATULACJE!!!

DZIEŃ DZIECKA Z MDK-iem
W dniu 1 czerwca odbył się Dzień Dziecka w STREFIE KIBICA  na stadionie Lekkoatletycznym. Wśród wielu atrakcji były również występy artystyczne wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury. Wystąpili uczniowie ze Studia Piosenki GA-GA Grażyny Budziasz, BLUE-SONG Joanny Litwin oraz SAMI Samueli Modzelewskiej.
Nasze utalentowane wokalistki ze Studia EWiTA Ewy Bocheńskiej oraz MARZENIE Marzeny Trzebińskiej mogliśmy podziwiać również na Rynku podczas imprezy "Świętokrzyskie na wybiegu" w ramach Budzenia Sienkiewki.

S U K C E S Y

Studio EWITA Ewy Bocheńskiej
I MIEJSCE- NIKOLA REDLICA (Konkurs MAŁA SCENA DLA CIEBIE)
I MIEJSCE- NIKOLA JAROSZ (Konkursie piosenki EKOLOGICZNEJ)
II MIEJSCE-NIKOLA JAROSZ  ( Konkurs PIOSENKI POLSKIEJ)

Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej
I MIEJSCE -URSZULA SZUMSKA (Spotkania Mistrzów Muzyki w Pacanowie)
WYRÓŻNIENIE-ADAM BULSKI (Spotkania Mistrzów Muzyki w Pacanowie)
ZŁOTA NUTKA-ALEKSANDRA GĄSKA ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie” w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-ADAM BULSKI ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-ZUZANNA OMASTA ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie"  w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-IZABELA DROGOSZ ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”  w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-URSZULA SZUMSKA ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”  w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-GABRIELA PAPAJ ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie” w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-MICHALINA CEDRO ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”  w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-MARTYNA CIEŚLA ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie” w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-JOANNA ORŁOWICZ ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”  w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-AGATA ZAWIERUCHA ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie” w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA-JULIA PALMOWSKA  ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”  w Klimontowie)
ZŁOTA NUTKA DARIA MALICKA ( Konkurs Piosenki Angielkiej „Songowanie”  w Klimontowie)
Gratulujemy serdecznie !

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)