MDK w sieci
facebook
linkedin
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Pracownie muzycznegitara

 

 

 


Aneta Lech-Bętkowska
gitara, pianino

Nauka gry na pianinie i gitarze dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat stawiających pierwsze kroki w edukacji muzycznej , poszerzona o elementy teorii muzyki i kształcenia słuchu.

Przemysław Sękowski
gitara

Nauka gry wyłącznie na gitarze klasycznej, także zespoły kameralne. Wykorzystywane są stale uzupełniane materiały dydaktyczne , komputer i materiały multimedialne. Nauka gry z nut wzbogacona o elementy teorii muzyki niezbędne do praktycznej gry. Różnorodność stylistyczna. Zajęcia przygotowują do kontynuowania nauki w szkołach muzycznych II st i uczelniach muzycznych.

Jacek Sajdak
 fortepian, keyboard, studio piosenki

Fortepian - na lekcjach realizowany jest program nauczania Szkoły Muzycznej I stopnia oraz teorii. Keyboard- - nauka gry w oparciu o materiał literatury klasycznej jak i rozrywkowej oraz zasady muzyki. Studio Piosenki „Mister Voice” - nauka śpiewu estradowego ( ruch sceniczny, nauka dykcji); repertuar pop-jazz.

Beata Misztal
skrzypce


 

 

 

 

 

 

 

 


pianino 

 

 

 

 

 

 

 


  pianino„Consonans” - zespół wokalno-instrumentalny prowadzony przez Anetę Lech-Bętkowską, Stanisława Bętkowskiego i Beatę Misztal. Ogłasza nabór wokalistów i instrumentalistów do zespołu wykonującego poezję śpiewaną.
Harcerska orkiestra dęta
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach zaprasza na zajęcia nauki gry na instrumentach dętych: klarnet, saksofon, trąbka, w ramach Harcerskiej Orkiestry Dętej działającej przy Domu Harcerza w Białogonie. Zapisy i przesłuchania kandydatów odbywają się w każdą sobotę- do wyczerpania miejsc , w godz. 10-12. Mile widziani kandydaci z własnymi instrumentami muzycznymi.

Zajęcia prowadzi:  Michał Leśnik
2019  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)