MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Aktualności

5 września na Scenie Letniej DŚT odbyły się przesłuchania uczestników IV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Kielcach. W Festiwalu udział wzięli wokaliści z Częstochowy, Lublina, Zielonej Góry, Pyskowic, Silniczki , Dębicy, Tomaszowa Lubelskiego, Płocka , Borowej Góry, Radomska , Łagowa, Radomska, Bilczy i Kielc.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI IV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej  w Kielcach

REKRUTACJA 2020/2021 ON-LINE
www.mdkkielce.pl/zapisy

W związku z sytuacją epidemiologiczną prowadzimy rekrutację ON-LINE
 Tradycyjne (papierowe) zgłoszenia uczestnictwa nie będą przyjmowane.

REGULAMIN NABORU NA ZAJĘCIA  W MDK

Terminarz rekrutacji na zajęcia MDK w roku szk. 2020/2021  [pdf]

WOLNE MIEJSCA

Teatr Na Koziej – spotkanie organizacyjne

6 października godz. 16-18 Galeria Ślad.

Listy nowych uczestników przyjętych  na zajęcia w MDK

TERMINARZ SPOTKAŃ ORGANIZACYJNYCH

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
Artystyczna Akademia Językowa (jęz. ang ) - LUIZA SORNAT
23 września 2020 r.
Godz.16.30-klasa O i I
Godz.17.00-klasa II i III
Godz.17.30-klasa  IV
Godz.17.45-klasa V i VI
Godz.18.00-klasa VII i VIII

Procedura bezpieczeństwa w związku z koniecznością stosowania podwyższonego reżimu sanitarnego, związanego ze stanem epidemicznym w kraju w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach obowiązująca od dnia 1 września 2020r.

List Prezydenta Miasta do Rodziców

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2020  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)