MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Do rodziców i opiekunów prawnych uczestników zajęć w MDK

W związku z  organizowaniem bezpośrednich zajęć z nauczycielem, w  siedzibie placówki, ul. Kozia 10a, prosimy wszystkich o zapoznanie się z Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w Młodzieżowym Domu Kultury w związku  z wystąpieniem COVID-19, obowiązującymi od dnia 25 maja 2020 r. Wszystkich, którzy zapoznali się z procedurą i deklarują chęć uczestnictwa  w zajęciach prosimy o wypełnienie  Załącznika Nr 1 – Oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych  i dostarczenie ich nauczycielowi na pierwsze umówione zajęcia.

Uwaga
Nadal funkcjonują wszystkie zajęcia zdalne, w terminach czasie ustalonym wcześniej  z nauczycielami przedmiotów.

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcachw związku z wystąpieniem COVID-19

Załącznik nr 1

REKRUTACJA 2020/2021
ON-LINE

W związku z sytuacją epidemiologiczną prowadzimy rekrutację
ON-LINE
www.mdkkielce.pl/zapisy
 Tradycyjne (papierowe) zgłoszenia uczestnictwa nie będą przyjmowane.

DEKLARACJA KONTYNUACJI ZAJĘĆ - ZAPISY do 29.05.2020 - ZAKOŃCZONA

ZAPISY NOWYCH UCZESTNIKÓW
OD 08.06.2020 r.

REGULAMIN NABORU NA ZAJĘCIA  W MDK

Terminarz rekrutacji na zajęcia MDK w roku szk. 2020/2021  [pdf]

NASZA KOLEŻANKA GRAŻYNA BUDZIASZ
ZOSTAŁA  ANIOŁEM TALENTU
NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM TALENTÓW W REGIONIE
GRATULUJEMY!!!!

I OGÓLNOPOLSKI INTERNETOWY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ „WOKALARIUM” KIELCE 2020

Karta zgłoszenia >>>

Regulamin >>

KALEJDOSKOP TYGODNIA I

KALEJDOSKOP TYGODNIA II

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną, zmianie uległy terminy realizacji festiwalu:

·   do 19 sierpnia nadsyłanie zgłoszeń,

·    24  sierpnia  publikacja list przyjętych i programu

·    5 września przesłuchania festiwalowe

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna, prosimy o sprawdzanie informacji zamieszczanych na naszej stronie www.mdkkielce.pl.

Karta zgłoszenia

Regulamin konkursu

Organizatorzy I Festiwalu Wokalnego „Piosenka, Wiosenka” z przykrością informująże z uwagi na trwający stan epidemii, nie ma możliwości przeprowadzenia konkursu w zaproponowanej w regulaminie formie oraz wyznaczonym terminie.. Serdecznie dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, już dzisiaj zapraszamy do udziału w Festiwalu w przyszłym roku.  Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma dyplom pamiątkowy w podziękowaniu za zgłoszenie. Dyplomy będą dostarczane do placówek po ich otwarciu.

Organizatorzy:

Przedszkole Samorządowe nr 36 w Kielcach,
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach,
Kieleckie Centrum Kultury, Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2020  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)